Договори

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» ПОВІДОМЛЯЄ!

В Україні з 01.07.2019 відповідно до вимог п. 2 Розділу XVII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про ринок електричної енергії" запроваджується новий ринок електричної енергії, у зв’язку з цим, керуючись п. 13.3 договору про постачання електричної енергії споживачу, ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» вимушене змінити умови публічного договору про постачання електричної енергії споживачу, в тому числі умови публічних комерційних пропозицій.

Нові умови публічного договору про постачання електричної енергії споживачу, в тому числі умови публічних комерційних пропозицій, будуть застосовані з 01.07.2019.

Зазначені зміни наберуть чинності за умови запровадження в Україні нового ринку електричної енергії (балансуючого ринку, ринку допоміжних послуг, ринку "на добу наперед", внутрішньодобовий ринку, двосторонніх договорів).

За наявності рішень щодо відтермінування запровадження в Україні нового ринку електричної енергії (балансуючого ринку, ринку допоміжних послуг, ринку "на добу наперед", внутрішньодобового ринку, двосторонніх договорів) зазначені зміни чинності не набирають.

Якщо нові умови Вами не приймаються, Ви маєте право припинити дію Договору про постачання електричної енергії споживачу.

Сподіваємось на Ваше порозуміння та подальшу співпрацю!

 

Договір про постачання електричної енергії по вільним цінами

Редакція до 30.06.2019

Редакція з 01.07.2019 

1. Договір про постачання електричної енергії споживачу

2. Заява приєднання до умов договору про постачання електричної енергії споживачу

1. Договір про постачання електричної енергії споживачу

2. Заява приєднання до умов договору про постачання електричної енергії споживачу

3. Прогнозований графік споживання електричної енергії


 

  1. ТИПОВИЙ ДОГОВІР про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг
  2. Заява-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг