Відео матеріали

Енергопостачальна компанія ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ" відкриває Центри обслуговування клієнтів

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», як одна з найбільших та конкурентоспроможних енергопостачальних компаній, завжди відкрита для спілкування і гарантує чесність та прозорість у взаємовідносинах. Пропонує вигідні умови співпраці та якісні послуги. Черговим свідченням цього став оновлений Центр обслуговування. На урочистості з нагоди його відкриття завітали представники місцевої влади, працівники структурних підрозділів енергопостачальної і розподільчої компаній та споживачі.

Test line

Як відкривали оновлений ЦОК у Хмільнику, дивіться у сюжеті. Завдяки чому підвищується якість сервісу не лише серед населення, а й юридичних осіб та підприємців

Відкриття оновлених центрів обслуговування клієнтів є основних кроком щоденного покращення роботи з обслуговування споживачів великих енергетичних компаній. Завдяки чому підвищується якість сервісу не лише серед населення, а й юридичних осіб та підприємців. Як відкривали оновлений ЦОК у Хмільнику, дивіться у сюжеті.

Test line

Фахівці ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» здійснюють обслуговування клієнтів у Прозорих офісах

Фахівці ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» здійснюють обслуговування клієнтів у Прозорих офісах, а саме «Вишенька» (проспект Космонавтів, 30), «Старе місто» (вулиця Брацлавська, 85) та «Замостя» (вулиця Замостянська, 7), за умов дотримання засобів захисту та дезінфекції.

Test line

ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ" обслуговує клієнтів дистанційно. Спецрепортаж

Працівники ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» здійснюють прийом споживачів за умов дотримання засобів захисту та дезінфекції.

Test line

Борги за комунальні послуги – ситуація «SOS»

Енергетики закликають споживачів не накопичувати борги. Адже карантин закінчиться, а борги за комунальні тільки зростуть.

Test line

Тарифи на електроенергію

У гостях в студії, Олег Данилюк, начальник відділу по роботі на конкурентному ринку ТОВ "Енера Вінниця"

Test line

Енергетики приймають у Прозорих офісах

У трьох вінницьких прозорих офісах з’явились представники від ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» та АТ «Вінницяобленерго». Чи вирішило це проблеми у відносинах вінничан з енергетиками?

Test line

Працівники ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» здійснюють прийом громадян у 3-х Прозорих офісах міста

З червня вінничани можуть отримати необхідну інформацію про спожиту електричну енергію у Прозорих офісах. Прийом громадян здійснюють працівники ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» і АТ «Вінницяобленерго». За словами директора «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» Олександра Близнюка, розгортання додаткових сервісних центрів необхідне аби уникнути черг при уточненні нарахувань за електроенергію в головному офісі.

«ЕНЕРА ВІННИЦЯ» консультуватиме в Прозорих офісах та ЖЕКах

Для консультантів компаній ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» та АТ «Вінницяобленерго» організують робочі місця

Test line

Новий постачальник електроенергії у Вінниці

Електропостачання по-європейськи. В Україні, та на Вінниччині зокрема, з нового року змінились правила розрахунків за електроенергію. Це пов’язано із розподіленням функцій виробництва та продажу світла між двома компаніями - ПАТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «ЕНЕРА Вінниця». Чи вплинуть такі зміни на звичайних громадян та юридичних осіб, дивіться у сюжеті.

Test line