ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»

Діяльність Товариства «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» є абсолютно прозорою. Вся інформація щодо діяльності компанії є у відкритому доступі.

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» активно та успішно працює в умовах нової моделі ринку електричної енергії. Завжди вчасно сплачує за послуги з розподілу та передачі електричної енергії та розраховується з Оператором ринку. З нами співпрацюють найбільші підприємства, бізнесові структури, агропромислові холдинги та ін.

Pic1.jpg

Надійне та якісне постачання електроенергії, побудова довгострокових, та взаємовигідних відносин з клієнтами, максимально комфортні умови для співпраці, а також забезпечення потреб в електропостачанні за кращою ціновою пропозицією. Ми піклуємось про кожного клієнта, тож надаємо гнучкі тарифи та зручну систему оплати.

Pic2.png

Щодо співробітництва із ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» Вас проконсультують співробітники відділу по роботі на конкурентному ринку ️ (050) 179 78 88.

«ЕНЕРА ВІННИЦЯ» - це надійне постачання електричної енергії за конкурентними цінами та якісне обслуговування. Ми надаємо вигідні умови для співпраці, при яких враховуються ряд юридичних і фінансових переваг для споживача.