Вирішення спорів

ПРОЦЕДУРА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

     Спірні питання між споживачем і постачальником ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» щодо постачання природного газу, оплати послуг, відшкодування збитків тощо вирішуються прозоро, справедливо й швидко шляхом досудового врегулювання.

     ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» пропонує два способи досудового вирішення спорів:

     1) усний (переговори, консультації);

     2) письмовий (офіційна заява).

     Постачальник зобов’язаний розглянути всі скарги, отримані від споживачів, і протягом одного місяця повідомити про результати їх розгляду.

     Для розв’язання спорів просимо використовувати наступну контактну інформацію ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»:

     Телефон: 0432-65-70-70

     Режим роботи:

Понеділок-четвер: з 8:00 до 17:00

П`ятниця: з 8:00 до 15:45

Обід: з 12:00 до 12:45

Вихідні: субота, неділя

     Адреса: 21037, м.ВІННИЦЯ, вул.Пирогова, буд.131

Розгляд скарг та врегулювання спорів Регулятором ринку природного газу в Україні (НКРЕКП)

     Споживач та постачальник не обмежуються в праві звернутися до Регулятора ринку природного газу в Україні (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) чи його територіальних підрозділів за відповідними роз’ясненнями щодо застосування Правил постачання природного газу та правовідносин на ринку природного газу.

     Регулятор розглядає скарги споживачів щодо порушення їхніх прав та інтересів суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, а також вирішує спори, що виникають між суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, з питань:

     1) доступу/приєднання до електричних, теплових та газових мереж, нафто- та продуктопроводів, мереж централізованого водопостачання і водовідведення;

     2) дотримання суб’єктами господарювання ліцензійних умов;

     3) якості товарів і послуг, що надаються споживачам у сферах енергетики та комунальних послуг;

     4) інших питань, розгляд яких віднесено законом до компетенції Регулятора.

     Регулятор розглядає скарги споживачів відповідно до Закону України “Про звернення громадян”.

     Під час розгляду скарг, вирішення спорів Регулятор має право вимагати від суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, копії документів, пояснення та іншу інформацію, необхідні для встановлення фактичних обставин справи та врегулювання спорів.

     До прийняття рішення по суті спірного питання Регулятор може проводити попередні слухання із залученням заінтересованих осіб та, за потреби, проводити позапланові перевірки.

     За результатами розгляду скарги, вирішення спорів Регулятор приймає рішення про:

     1) припинення порушення суб’єктом господарювання, що провадить діяльність у сфері енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідній сфері;

     2) припинення порушення суб’єктом господарювання, що провадить діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, ліцензійних умов;

     3) накладення штрафу на суб’єкта господарювання, що провадить діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у встановленому порядку;

     4) припинення розгляду звернення заявника.

     Рішення Регулятора надається суб’єкту господарювання, що провадить діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, шляхом надсилання або вручення під розписку.

     Рішення, прийняте Регулятором у ході досудового розгляду спору, є обов’язковим до виконання учасниками спору і може бути оскаржене в суді.

     У разі недосягнення між споживачем та постачальником згоди, спірні питання вирішуються у порядку встановленому чинним законодавством, у тому числі в судовому порядку.

Сплачуй легко

ЕНЕРГО
ПРЕМІЯ

Особистий кабінет