Інформація про компанію

«ЕНЕРА ВІННИЦЯ» - це надійне постачання електричної енергії за конкурентними цінами та якісне обслуговування.

     ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» - енергопостачальна компанія, яка здійснює купівлю та продаж електричної енергії та природного газу на території всієї України. Компанія активно працює та динамічно розвивається, в умовах нової моделі енергоринку. Оскільки метою реформування ринку електричної енергії було, в першу чергу, запровадження конкурентних механізмів, а також, забезпечення права споживача вільно обирати постачальника електричної енергії, питання надання споживачам якісних послуг є пріоритетним для нашої компанії.

Наша мета

     Комфорт та якість обслуговування – це кредо нашої компанії! Ми залучили до своєї команди висококваліфікованих працівників та створили комфортні умови, аби наші клієнти отримували найякісніші послуги, а головне, безперебійне постачання електроенергії для свого бізнесу.

     Ми вбачаємо мету нашої компанії в реалізації таких завдань:

     - Бути надійним постачальником електричної енергії для споживачів України;

     - Надавати найбільш вигідні умови для споживачів;

     - Забезпечити нашим клієнтам зручність та доступність отримання послуг компанії;

Наші цінності

     ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» пропонує кожному споживачу індивідуальний підхід у вирішенні питань, пов’язаних з електропостачанням. Ми прагнемо побудувати міцні та надійні відносини з нашими клієнтами, які базуються на:

     - Чесності;

     - Партнерстві;

     - Доступності;

     - Комфорті;

     - Якості.

Керівництво компанії «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»

     Директор – БЛИЗНЮК Олександр Іванович.

     Заступник директора – ОСТРОВСЬКА Людмила Миколаївна.

     Прийом споживачів директором здійснюється за попереднім записом :(0432) 65 70 70.

     Приймальний день - щосереди з 15:00 по 16:00.

Чому варто обрати нас?

     1. Ми маємо досвід роботи в умовах нового ринку електричної енергії. Компанія входить до Ради з представників найбільших генеруючих та трейдингових компаній на ринку електроенергії, створеної на майданчику «Української енергетичної біржі». ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», як представник ради, приймає участь у вирішенні поточних питань, пов’язаних з організацією торгівлі електроенергією, порядком здійснення розрахунків та поставки, механізмами управління ризиками, розвитку та впровадження нових технологій торгів та торгових інструментів. А також бере участь у розробці програм з підготовки фахівців біржового ринку.

     2. Ми зібрали професійну команду, яка надає нашим споживачам всебічну технічну підтримку, супроводжуючи кожного клієнта під час укладення договору, формування графіків споживання електричної енергії, розрахунків.

     3. Кожному клієнту ми готові надати найвигідніші умови співпраці. Компанія надає можливість споживачам укласти договір на постачання електроенергії на умовах, які є найбільш вигідні для ведення бізнесу клієнта.

Ви шукаєте комфортні умови співпраці, вигідні ціни та якісні послуги?

Запрошуємо до співпраці з ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»!


21037, м.ВІННИЦЯ, вул.Пирогова, буд.131


Установчі документи

Сплачуй легко

ЕНЕРГО
ПРЕМІЯ

Особистий кабінет